Wegewoman

Wegetarianizm to sposób odżywiania, a dla wielu styl życia. To nie tylko rodzaj diety, ale także postawa etyczna, która obecnie staje się coraz bardziej popularna. Bycie wegetarianinem to nie tylko dbanie o własne zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu ale również zmiana stosunku do otaczającego nas środowiska a zwłaszcza do zwierząt.


Bądź na czasie ! Zostań WEGE! to kampania ideologiczna, mająca na celu propagowanie idei wegetarianizmu, krzewienie zdrowego odżywiania i stylu życia wśród społeczeństwa. Coraz więcej osób przechodzi na wegetariański styl życia, bo chcą czuć się lepiej, być zdrowsi i pełni życia; rezygnują z mięsa również z powodów ochrony środowiska.


KUP TORBĘ I POMÓŻ NAM WYPROMOWAĆ AKCJĘ ! LICZYMY NA CIEBIE !!


Dlaczego nasza torba jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za propagowanie idei wegetarianizmu. Wysokogatunkową torbę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, aby kontynuowała proces promocji lub zatrzymać sobie na pamiątkę :)

Wybierz rodzaj

Wybierz produkt

Wybierz kolor

Wybierz rozmiar (rozmiarówka)

26 00

Zobacz także:

Torba bawełniana

  • Torba bawełniana to produkt w 100% ekologiczny. Jest farbowana w sposób całkowicie bezpieczny dla środowiska, wykonana z bawełny o gramaturze 280g. Torba posiada wewnętrzną kieszeń oraz jest zapinana na zamek.
  • Jest wytrzymała i mocna, ale wciąż da się łatwo schować do kieszeni czyniąc ją przyjazną użytkownikowi. Żywotność bawełnianej torby ekologicznej jest bardzo długa.
  • Wymiary torby: 42cm x 50cm, długi uchwyt 70cm

Rozmiar UNIVERSAL
Wymiar A 50
Wymiar B 42